JZK24 | Firma PRO · zarządzanie firmą dowolnego rodzaj Zarządzanie firmą
Zarządzanie firmą: Twoja firma zasługuje na więcej

Firma PRO · zarządzanie firmą dowolnego rodzaj

Kompletna aplikacja dla firmy. Obsługa magazynu i zakupów. Sprzedaż, rozliczenia, windykacja. Obsługa klienta. Księgowanie.

Fakturowanie Faktury VAT. Faktury korygujące, rachunki, inne rodzaje faktur. Windykacja faktur nierozliczonych. Rejestr sprzedaży według stawek VAT. Baza i cennik usług. Kursy walut z tabeli NBP. Paragony fiskalne. Faktury do paragonów. Fiskalizacja paragonu lub faktury.
Kopia elektroniczna EJ Automatyczne wykonywanie i przechowywanie kopii elektronicznej EJ. Już nie musisz drukować kopii faktur!.
Magazyn Baza towarów. Nawet 25 magazynów. Dokumenty magazynowe. Opakowaniania i kaucje. Remanenty magazynowe.
Produkcja Zarządzanie produkcją. Procedury złożone. Fakturowanie procedur.
Zakupy i dostawy Faktury zakupowe. Zamawianie i rejestrowanie dostaw.
Abonamenty Fakturowanie seryjne i masowe na bazie wzorca. Wystarczy raz przygotować wzorzec umowy.
Zamówienia Zamówienia. Faktury zaliczkowe i końcowe. Oferty. Reklamacje. Faktury pro-forma. Obsługa komisu, sprzedaży towarów używanych i antyków. Rejestr marży z faktur VAT marża.
Rozliczenia Rozliczenia z kontrahentami i windykacja. Wpłaty do faktur. Wezwania do zapłaty i noty odsetkowe. Kasa gotówkowa. Raporty kasowe. Przelewy papierowe i elektroniczne (videotel, elixir). Płatności kartą lub BLIK. Obsługa rachunku bankowego. Kursy walut z tabeli NBP.
Kontrahenci Baza użytkowników. Baza kontrahentów. Obsługa weryfikacji z Białej Listy. Weryfikacja kontrahentów w bazie REGON. Wysyłanie poczty elektronicznej e-mail. Wysyłanie SMS przez bramkę SMESKOM.
Biuro Dokumenty firmy. Noty obciążeniowe. Noty korygujące. Poczta papierowa. Przesyłki kurierskie. Przygotowanie i rejestracja korespondencji. Planowanie terminów, spotkań i zdarzeń. Terminarz roczny, kwartalny, miesięczny i tygodniowy. Obsługa spraw sądowych, umów i zleceń.
Raporty Raporty sprzedaży i wykresy. Analiza zysków i strat w firmie. Analiza zakupów i sprzedaży.
Podsumowanie podatkowe Podsumowania podatkowe i check-lista.
Książka przychodów i rozchodów Podatkowa księga przychodów i rozchodów (zasady ogólne). Dowody wewnętrzne. Generowanie do Książki. Podatkowy spis z natury.
Koszty Faktury kosztowe, księgowanie kosztów. Dokumenty kosztowe.
Ryczałt ewidencjonowany Ryczałt ewidencjonowany.
Środki trwałe Środki trwałe. Wartości niematerialnych i prawne.
ZUS Obsługa składek ZUS, deklaracji ZUS DRA i systemu PUE ZUS.
VAT Obsługa rozliczenia podatku VAT. Raporty z drukarki lub kasy fiskalnej. Deklaracje podatkowe XML. Bramka e-deklaracji.
JPK i e-podpis Obsługa plików JPK_FA, JPK_MAG, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_KR. Obsługa plików JPK_FA (faktury). Obsługa plików JPK_EWP (ryczałt ewidencjonowany). Obsługa plików JPK_PKPIR (książka przychodów i rozchodów). Obsługa plików JPK_V7M i JPK_V7K (VAT). Podpisywanie plików PDF, XML, JPK.
243,09 zł299 zł
3588 zł
Na rok taniej! Oszczędzisz 359,- zł, jeśli zamówisz licencję z góry na rok. Zamiast 3588,- zł, zapłacisz tylko 3229,- zł. Zamów teraz!

Masz pytania? Zadzwoń!
58 7823600 pon-pt, 9-16 58 7823366 pon-pt, 9-16
Ceny abonamentu za 1 miesiąc. Przy zakupie na rok z góry oszczędzasz -10%!

Pobierz program Firma PRO →
Rozmiar pliku: 40.9 MB

 
Fakturowanie
Kopia elektroniczna EJ
Magazyn
Produkcja
Zakupy i dostawy
Abonamenty
Zamówienia
Rozliczenia
Kontrahenci
Biuro
Raporty
Pojazdy
Podsumowanie podatkowe
Książka przychodów i rozchodów
Koszty
Ryczałt ewidencjonowany
Umowy i delegacje
Środki trwałe
ZUS
VAT
JPK i e-podpis
5 tożsamości
365 tożsamości
Praca w sieci
Pomoc rozszerzona
✔ oznacza funkcję w standardzie programu
▢ oznacza opcję, którą warto dokupić. Możesz dodać także inne pakiety z naszej oferty.
Wygodna subskrypcja Licencja w formie subskrypcji. Wygasającą licencję możesz zamówić i wznowić na dowolny okres. Jeśli nie przedłużysz licencji, nie tracisz dostępu do swoich danych.
Atrakcyjna licencja roczna Licencja roczna jest bardziej opłacalna. Zapłać za rok z góry, a otrzymasz gwarantowany rabat.
Dane pod Twoją kontrolą Dane programu przechowywane są lokalnie. To oznacza pewność, bezpieczeństwo i pełną kontrolę użytkownika.
Realizacja od ręki Fakturę i licencję wysyłamy zaraz po zarejestrowaniu zapłaty. W godzinach biznesowych oznacza to realizację od ręki.
Do 3 stanowisk w cenie Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników, możesz zainstalować program nawet na 3 komputerach w ramach tej samej licencji.
Możliwość pracy w sieci Do pracy w sieci wystarczy dokupić pakiet NET. Zamów licencję na tyle stanowisk, ile będzie jednocześnie pracować w sieci.
Tożsamości w standardzie W standardzie masz obsługę 1 firmy w ramach 1 tożsamości. Możesz także utworzyć tożsamość zapasową lub do testów. Każda tożsamość to odrębny pakiet danych.
Więcej tożsamości Każde stanowisko w sieci to kolejne 3 tożsamości. Dokup pakiet 5 tożsaomści, aby mieć więcej. Dla biura rachunkowego polecamy pakiet 365 tożsamości.
Masz pytania? Zadzwoń! 58 7823600 pon-pt, 9-16
58 7823366 pon-pt, 9-16

Sprawdź inne programy z serii Zarządzanie firmą

 Firma 365 podstawy dla firmy handlowej
Fakturowanie · Zamówienia · Rozliczenia · Kontrahenci
więcej! →
 Firma CRM zarządzanie firmą usługową i handlową
Fakturowanie · Abonamenty · Zamówienia · Rozliczenia · Kontrahenci · Biuro · Raporty
więcej! →
 Firma ERP zarządzanie firmą produkcyjną i handlową
Fakturowanie · Magazyn · Produkcja · Zakupy i dostawy · Zamówienia · Rozliczenia · Kontrahenci · Raporty · Koszty
więcej! →
 Firma JPK zarządzanie firmą i księgowość
Fakturowanie · Rozliczenia · Kontrahenci · Podsumowanie podatkowe · Książka przychodów i rozchodów · Koszty · Ryczałt ewidencjonowany · Środki trwałe · ZUS · VAT · JPK i e-podpis
więcej! →
  • Firma 365 to rozbudowane rozwiązanie dla małych firm. Zawiera funkcje, których potrzebuje firma na co dzień.
  • Sprzedajesz lub produkujesz (ERP)? Wykonujesz usługi na zamówienie (CRM)? Rozliczasz podatki (JPK)? Wybierz wariant najbardziej pasujący do Twojej działalności.
  • W każdej chwili możesz dodać dodatkowe elementy, aby dodatkowo rozbudować swoje możliwości. Aktualizację i pomoc techniczną masz w standardzie.

Twoja firma zasługuje na więcej Zarządzanie firmą jeszcze nie było takie proste. Niezależne moduły funkcjonalne obsłużą każdy aspekt Twojej działalności.


Firma PRO · zarządzanie firmą dowolnego rodzaj Zarządzanie firmą
Kompletna aplikacja dla firmy. Obsługa magazynu i zakupów. Sprzedaż, rozliczenia, windykacja. Obsługa klienta. Księgowanie.